Stardoll i my

poniedziałek, 6 lutego 2012

Metamorfoza LADYGAGA978

Przed :
Twoja lalka jest taka sobie , nie podoba  mi się kolczyk nad ustami i kolczyki nie są w uszach tylko na włosach. Makijaż: czarny tusz do rzęs , niebieski cień do powiek , różowy puder , różowa szminka,błyszczyk, żółte,czerwone, fioletowe pasemka. Fryzura: kucyk pofalowany , ukośna grzywka,warkoczyki. Dodatki:kolczyk w uchu.
Po :

Mam nadzieję , że się podoba .

niedziela, 5 lutego 2012

Metamorfoza roxi666

Przed:
Lalka prześliczna , nie mam zastrzeżeń . Makijaż ; w 1: czarny tusz do rzęs , jasno różowawa szminka , czerwony puder , różowy cień do powiek . w 2: czarny tusz do rzęs , czerwony puder , niebieski cień do powiek. Fryzura ; w 2; czarne włosy podniesione ku góże xd . Dodatki: w 1: włosy zrobione w StarDesign Jewerly. w 2: kolczyk do nosa w wardze .

Po :


Pozwoliłam sobie zrobić dwie metamorfozy !

Metamorfoza pankracy9

Przed:
No wiec masz ładną doll , tylko sztuczne rzęsy nie są potrzebne do upiększenia .Makijaż: czarny tusz do rzęs,różowa szminka. Fryzura: kucyk z prostą grzywką . Dodatek: grzywka zrobiona w starDesign Jewelry .

Po :

Proszę ;)