Stardoll i my

niedziela, 31 lipca 2011

Metamorfoza psiaczek1111

Przed :
Nie podoba mi się twoja lalka . A dokładnie oczy . Masz bardzo mało kosmetyków i brak dodatków. Makijaż ; czarny tusz do rzęs  i czerwona szminka .
Po :

Proszę '-'

Metamorfoza ForrestRoksana

Przed :
Ładna lalka , oczy i usta pasują .Makijaż ; czarny tusz do rzęs , czarna maskara , różowa szminka do ust . Fryzura ; po skosie grzywka  ,  pasemka różowe na warkoczykach  i  na lokach . Dodatki : sztuczne rzęsy , i dwa pieprzyki pod okiem .
Po :

Prosze ;)

wtorek, 12 lipca 2011

Metamorfoza Lolitka2233

Przed :
Ładna lalka tylko usta są brzydkie - dla mnie . Makijaż : czerwony cień do powiek , czarny tusz do rzęs , czerwona szminka . Fryzura : prosta grzywka i kucyk . Dodatki : kolczyki w kształcie serca .
Po :

Prosz  ;D

poniedziałek, 11 lipca 2011

Metamorfoza .Nutela.

Przed :
Strasznie podoba mi się  twoja meldoll . Usta tez mi się  podobają , szkoda tylko , ze dla ss . Makijaż ; fioletowy i zielony cień do powiek , czarny tusz do rzęs , lekko czerwonawe usta . Fryzura : długie proste włosy .Dodatki :  kolczyk nad i pod brwią i  kolczyk w dolnej wardze ( ten kolczyk jest do dziurek w nosie ).
Po :

Proszę ;]