Stardoll i my
Metamorfozy
Stardoll i my
wtorek, 12 lipca 2011
Metamorfoza Lolitka2233
Przed :
Ładna lalka tylko usta są brzydkie - dla mnie . Makijaż : czerwony cień do powiek , czarny tusz do rzęs , czerwona szminka . Fryzura : prosta grzywka i kucyk . Dodatki : kolczyki w kształcie serca .
Po :
Prosz ;D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz