Stardoll i my

wtorek, 12 lipca 2011

Metamorfoza Lolitka2233

Przed :
Ładna lalka tylko usta są brzydkie - dla mnie . Makijaż : czerwony cień do powiek , czarny tusz do rzęs , czerwona szminka . Fryzura : prosta grzywka i kucyk . Dodatki : kolczyki w kształcie serca .
Po :

Prosz  ;D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz