Przed :
Ładna lalka tylko nie podobają mi się te trzy kolczyki w brwi , a reszta okk . Makijaż : fioletowy cień do powiek , czerwona szminka , czarny tusz to rzęs . Dodatek do fryzury : brązowa kokarda .
Po :
Proszę =)
poniedziałek, 27 czerwca 2011
Metamorfoza gwazdkaelizka96
Przed :
Fajny masz styl , widać , że lubisz kolczyki . Makijaż : biały i czarny ( połyskujacy ) cień do powiek , czarny tusz do rzęs , czarna maskara , czerwona szminka . Dodałam kolczyka w uchu i kryształki pod okiem .
Po :
Fajny masz styl , widać , że lubisz kolczyki . Makijaż : biały i czarny ( połyskujacy ) cień do powiek , czarny tusz do rzęs , czarna maskara , czerwona szminka . Dodałam kolczyka w uchu i kryształki pod okiem .
Po :
niedziela, 26 czerwca 2011
Metamorfoza Hildegarda1234
Przed :
Zajefajna melldolka . Jak chciałaś metamorfozę zrobiłam na ROCKOWO . Makijaż : bordowy cień do powiek , ciemno czerwona szminka , czarna kredka , czarny tusz do rzęs . Dodałam kolczyki na uchu i pod i nad brwią i oczywiście w wardze .
Po :
Proszę Wikuś ;*
Zajefajna melldolka . Jak chciałaś metamorfozę zrobiłam na ROCKOWO . Makijaż : bordowy cień do powiek , ciemno czerwona szminka , czarna kredka , czarny tusz do rzęs . Dodałam kolczyki na uchu i pod i nad brwią i oczywiście w wardze .
Po :
Proszę Wikuś ;*
Metamorfoza Domiczek
Przed :
Pierwszy raz robię metamorfozę chłopakowi . Nie podoba mi się kolczyk w nosie a reszta ok . Zmieniłam fryzurę i kolor na czarny . Żółtawe pasemka i dwa pieprzyki pod okiem i na szyi .
Po :
Proszę Dominiku :*
Pierwszy raz robię metamorfozę chłopakowi . Nie podoba mi się kolczyk w nosie a reszta ok . Zmieniłam fryzurę i kolor na czarny . Żółtawe pasemka i dwa pieprzyki pod okiem i na szyi .
Po :
Proszę Dominiku :*
Metamorfoza Wikunia1002
Przed :
No co mam powiedzieć - bd ładna doll . Makijaż : czarny i różowy (jasny ) cień do powiek , czerwono pomarańczowa szminka . Fryzura : czarne pasemka na związanej grzywce . Dodałam kolczyki .
Po :
Dzię ;()
No co mam powiedzieć - bd ładna doll . Makijaż : czarny i różowy (jasny ) cień do powiek , czerwono pomarańczowa szminka . Fryzura : czarne pasemka na związanej grzywce . Dodałam kolczyki .
Po :
Dzię ;()
Metamorfoza Amy890a
Przed :
Ładna melldoll , fajny masz gust . Makijaż : cień do powiek fioletowy i biały ( nie widać go ) , różowa szminka + błyszczyk .Fryzura : zmieniłam ja i dodałam parę niebieskich pasemek . Na koniec dodałam 2 pary sztucznych rzęs .
Proszę ;)
sobota, 25 czerwca 2011
Metamorfoza lovemi7
Przed :
Ładna melldoll , ładnie wygląda w sztucznych rzęsach i w soczewkach . Makijaż : różowy i niebieski cień do powiek , tusz do rzęs czarny z wydłużeniem czerwonym . Kolor ust czerwony + błyszczyk .
Po :
Proszę ;-*
Ładna melldoll , ładnie wygląda w sztucznych rzęsach i w soczewkach . Makijaż : różowy i niebieski cień do powiek , tusz do rzęs czarny z wydłużeniem czerwonym . Kolor ust czerwony + błyszczyk .
Po :
Proszę ;-*
piątek, 24 czerwca 2011
Metamorfoza CandyKimberly.
Przed :
Ładna lalka pod wizerunkiem Lady Gagi (: . Postanowiłam więc się tego trzymać i dać dużo pieprzyków . Zmieniła makijaż , różowawy kolor ust . Dwa kolczyki nad i pod brwią . I zielonkawa soczewka na jednym oku .I oczywiście fryz na warkoczyki ^^
Po :
Proszę xDD
Ładna lalka pod wizerunkiem Lady Gagi (: . Postanowiłam więc się tego trzymać i dać dużo pieprzyków . Zmieniła makijaż , różowawy kolor ust . Dwa kolczyki nad i pod brwią . I zielonkawa soczewka na jednym oku .I oczywiście fryz na warkoczyki ^^
Po :
Proszę xDD
Metamorfoza Beautydziunia1
Przed :
Bardzo ładna melldoll . Nie masz zbyt dużo kosmetyków , ale uporałam się z tym (: . Zmieniłam fryz , masz bardzo ładne usta lecz oczy nie podobają mi się .
Po :
Prosze ;*
Bardzo ładna melldoll . Nie masz zbyt dużo kosmetyków , ale uporałam się z tym (: . Zmieniłam fryz , masz bardzo ładne usta lecz oczy nie podobają mi się .
Po :
Prosze ;*
Metamorfoza CzarnaZeberka
Przed :
Ładna lalka tylko nie podoba mi się ten pieprzyk pod nosem .Makijaż bardzo kolorowy i ładny .Zmieniłam fryzurę dla ss . I na jedno oko dałam czarne łezki . Makijaz tylko tym jednym kolorkiem - turkusowym .
Po :
Dzięki ;)
Ładna lalka tylko nie podoba mi się ten pieprzyk pod nosem .Makijaż bardzo kolorowy i ładny .Zmieniłam fryzurę dla ss . I na jedno oko dałam czarne łezki . Makijaz tylko tym jednym kolorkiem - turkusowym .
Po :
Dzięki ;)
wtorek, 21 czerwca 2011
Metamorfoza Karolkaxd15
Przed :
Ładna meldoll :) Kolor ust różowy i nałożyłam na dolna wargę błyszczyk . Oczy ; podkreślone białą kredką i do połowy pomalowanie czerwonym cieniem . Zrobiłam czerwone pasemka na warkoczykach , zmieniłam fryz i dodałam kolczyki ;)
Po :
Dzieki ;)
Ładna meldoll :) Kolor ust różowy i nałożyłam na dolna wargę błyszczyk . Oczy ; podkreślone białą kredką i do połowy pomalowanie czerwonym cieniem . Zrobiłam czerwone pasemka na warkoczykach , zmieniłam fryz i dodałam kolczyki ;)
Po :
Dzieki ;)
wtorek, 7 czerwca 2011
Metamorfoza Selena_Gomez89
Przed :
Ładna meldolll . Zmieniłam lekko makijaż . Dodałam parę drobiazgów . Zmieniłam fryzurę . Zbyt bardzo mi się nie podoba sam błyszczyk na ustach , ale okk .
Po :
Proszę ;*
Ładna meldolll . Zmieniłam lekko makijaż . Dodałam parę drobiazgów . Zmieniłam fryzurę . Zbyt bardzo mi się nie podoba sam błyszczyk na ustach , ale okk .
Po :
Proszę ;*
niedziela, 5 czerwca 2011
Metamorfoza Rose1525
Przed :
No tak ; fajna masz meldoll . Zmieniłam ją trochę jak widać i nie wiem czy ci się spodoba . Kredką do oczu podkreśliłam oczy , a cień do powiem użyłam biały . Usta krwisto - czerwone .
Po :
Dzię c_c
No tak ; fajna masz meldoll . Zmieniłam ją trochę jak widać i nie wiem czy ci się spodoba . Kredką do oczu podkreśliłam oczy , a cień do powiem użyłam biały . Usta krwisto - czerwone .
Po :
Dzię c_c
Metamorfoza KlawiaturaBlack
Przed :
Ogólnie masz ładną meldoll ;) . Lecz zbyt duża masz kolczyków . Zmieniłam makijaż i zmieniłam fryzurę . Dałam pieprzyka przy oku . I nie dałam różu na policzka .
Ogólnie masz ładną meldoll ;) . Lecz zbyt duża masz kolczyków . Zmieniłam makijaż i zmieniłam fryzurę . Dałam pieprzyka przy oku . I nie dałam różu na policzka .
Po :
Klaudio :*
Metamorfoza cyrus23415
Przed :
Usta mi się nie podobają , i karnacja za jasna . Zmieniłam makijaż i fryzurę + kolor włosów .Biżuterii nie dałam .
Usta mi się nie podobają , i karnacja za jasna . Zmieniłam makijaż i fryzurę + kolor włosów .Biżuterii nie dałam .
Prosze
sobota, 4 czerwca 2011
Metamorfoza star1999.
Przed :
Fajny masz styl taki mroczny xD . Zmieniłam kolor ust na różowy m oczy pomalowałam na fioletowy i dodałam kontrastów białego . Zmieniłam fryzurę i dodałam pieprzyka .
Subskrybuj:
Posty (Atom)































