wtorek, 31 maja 2011
Metamorfoza wikicSporty
Przed :
Zmieniłam fryzurkę na troszkę szaloną , pomalowałam usta na różowo . Żółta kredką pomalowałam na około oka . I na sam koniec na głowę dałam motylka .
Po :
Dziękujem ;)
Zmieniłam fryzurkę na troszkę szaloną , pomalowałam usta na różowo . Żółta kredką pomalowałam na około oka . I na sam koniec na głowę dałam motylka .
Po :
Dziękujem ;)
Metamorfoza Kamelia555
Przed :
Zmieniłam fryzurę , kolor włosów , dodałam czarne pasemka . Nie dałam cienie do powiek , pomalowałam usta czerwoną szminką . Z tą szminką wyglądasz bardziej kobieco .
Po :
Dzia ;*
Zmieniłam fryzurę , kolor włosów , dodałam czarne pasemka . Nie dałam cienie do powiek , pomalowałam usta czerwoną szminką . Z tą szminką wyglądasz bardziej kobieco .
Po :
Dzia ;*
Metamorfoza KarolinaDemi
Przed :
Nie podoba mi się fryzura i oczy . Zmieniłam makijaż an taki letni , i dodałam niebieskie pasemka . Sztuczne rzęsy pasują .
Po :
Dzię ;)
Nie podoba mi się fryzura i oczy . Zmieniłam makijaż an taki letni , i dodałam niebieskie pasemka . Sztuczne rzęsy pasują .
Po :
Dzię ;)
Metamorfoza domi6666
Przed :
Nic praktycznie tylko pomalowane rzęsy . Dodałam niebieski cień , pomalowałam usta różową szminką . Dodatkiem są kolczyki .
Po :
Nic praktycznie tylko pomalowane rzęsy . Dodałam niebieski cień , pomalowałam usta różową szminką . Dodatkiem są kolczyki .
Po :
Thx ;*
Metamorfoza patrycjalady3
Przed :
Fajny masz gust , ale postanowiłam zmienić ciut twój styl . Zmieniłam fryzurę , dodałam kolczyki co prawda różowe , ale pasują ci do karnacji .
Po :
Fenks ;D
Fajny masz gust , ale postanowiłam zmienić ciut twój styl . Zmieniłam fryzurę , dodałam kolczyki co prawda różowe , ale pasują ci do karnacji .
Po :
Fenks ;D
Metamorfoza MissJUCHA.VIP
Przed :
Bardzo ładna twarz meldoll . Wogóle nie mam zastrzeżeń . Bardzo ładny makijaż .
Pomalowałam ci oczy na kolorowo użyłam ; czarwien , błękitu , fioletowej i białej kredki do oczu .
Po :
Bardzo ładna twarz meldoll . Wogóle nie mam zastrzeżeń . Bardzo ładny makijaż .
Pomalowałam ci oczy na kolorowo użyłam ; czarwien , błękitu , fioletowej i białej kredki do oczu .
Po :
I przepraszam za grafikę drugiego zdjęcia ale coś nie wyszło . ;)
Metamorfoza lilileapolly00
Przed :
Nic nie zmieniłam , gdyż nie mam zastrzeżeń co do twojej meldoll . Makijaż bardzo fajny . Biżuteria też ładna.
Po :
Dziękuje kochana <3
Nic nie zmieniłam , gdyż nie mam zastrzeżeń co do twojej meldoll . Makijaż bardzo fajny . Biżuteria też ładna.
Po :
Dziękuje kochana <3
Metamorfoza mazina93
Przed :
Zbytnio nie podobają mi się kolczyk w brodzie , ale to kwestia gustu . Makijaż ładny. Tylko piegi bym albo dała jaśniejsze albo wogóle . Zmieniłam fryzórkę -wyglądasz w niej dziewczęco .Po :
Dziękuje ;*
poniedziałek, 30 maja 2011
Metamorfoza wiktoreczka050
Przed :
Zbyt bardzo nie podobają mi się sztuczne rzęsy , ale u ciebie to ładnie wygląda . Oczy bardzo ładne i dobrze ustawione. Makijaż tez ładny .I zmieniłam fryzórkę .
Po :
Dziękuję ci że się zgodzilaś (:
Zbyt bardzo nie podobają mi się sztuczne rzęsy , ale u ciebie to ładnie wygląda . Oczy bardzo ładne i dobrze ustawione. Makijaż tez ładny .I zmieniłam fryzórkę .
Po :
Hej
Mam na imię Paulla. Ma 14 lat .Na stardoll jestem Hoyden__ . Postanowiłam założyć ten blog , ponieważ lubię malować meldoll . Serdecznie zapraszam .
Subskrybuj:
Posty (Atom)























