Stardoll i my

wtorek, 31 maja 2011

Metamorfoza mena10101

Przed :
Bardzo ładny makijaż  . Zmieniłam fryzurę , pomalowałam usta na czerwono  i  to zmieniło całą twoją meldoll. Dodatkiem są kwiaty .
Po :
Dziękujem

Metamorfoza wikicSporty

Przed :
Zmieniłam fryzurkę na troszkę szaloną , pomalowałam usta  na różowo . Żółta kredką pomalowałam na około oka . I na sam koniec na głowę dałam motylka .
Po :
Dziękujem ;)

Metamorfoza Kamelia555

Przed :
Zmieniłam fryzurę , kolor włosów , dodałam czarne pasemka . Nie dałam cienie do powiek , pomalowałam usta czerwoną szminką . Z tą szminką wyglądasz bardziej kobieco .
Po :
Dzia ;*

Metamorfoza KarolinaDemi

Przed :
Nie podoba mi się fryzura i  oczy . Zmieniłam makijaż an taki letni , i dodałam niebieskie pasemka . Sztuczne rzęsy pasują .
Po :
Dzię ;)

Metamorfoza domi6666

Przed :
Nic praktycznie tylko pomalowane rzęsy . Dodałam  niebieski cień  ,  pomalowałam usta różową szminką . Dodatkiem są kolczyki .
Po :
Thx ;*

Metamorfoza patrycjalady3

Przed :
Fajny masz gust , ale postanowiłam zmienić ciut twój styl . Zmieniłam fryzurę , dodałam kolczyki co prawda różowe , ale pasują ci do karnacji .
Po :
Fenks ;D

Metamorfoza MissJUCHA.VIP

Przed :
Bardzo ładna twarz meldoll . Wogóle nie mam zastrzeżeń .  Bardzo ładny makijaż .
Pomalowałam ci oczy na kolorowo użyłam ; czarwien  , błękitu , fioletowej i białej kredki do oczu .
Po :
I przepraszam za grafikę drugiego zdjęcia ale coś nie wyszło . ;)

Metamorfoza ewa19390

Przed :
Bardzo ładny niebieskawy makijaż oczu . Fryzura zbyt nie przypada mi do gustu .Usta za wysoko , oczy mogą być . Zmieniłam fryzorę , która według mnie pasuje do twojej twarzy .
Po :
Thx ;*

Metamorfoza lilileapolly00

Przed :
Nic nie zmieniłam , gdyż nie mam zastrzeżeń co do  twojej meldoll . Makijaż bardzo fajny . Biżuteria też ładna.
Po :
Dziękuje kochana <3

Metamorfoza mazina93

Przed : 
 Zbytnio nie podobają mi się  kolczyk w brodzie , ale to kwestia gustu . Makijaż ładny. Tylko piegi bym albo dała jaśniejsze albo wogóle .  Zmieniłam fryzórkę -wyglądasz w niej dziewczęco .


Po :

Dziękuje  ;*

poniedziałek, 30 maja 2011

Metamorfoza wiktoreczka050

Przed :

Zbyt bardzo nie podobają mi się sztuczne rzęsy , ale u ciebie to ładnie wygląda . Oczy bardzo ładne i dobrze ustawione. Makijaż tez ładny .I zmieniłam fryzórkę .
Po :



Dziękuję ci że się  zgodzilaś (:

Hej

Mam na imię Paulla. Ma 14 lat .Na stardoll jestem Hoyden__  .  Postanowiłam założyć ten blog , ponieważ lubię  malować meldoll . Serdecznie zapraszam .