Stardoll i my

poniedziałek, 30 maja 2011

Metamorfoza wiktoreczka050

Przed :

Zbyt bardzo nie podobają mi się sztuczne rzęsy , ale u ciebie to ładnie wygląda . Oczy bardzo ładne i dobrze ustawione. Makijaż tez ładny .I zmieniłam fryzórkę .
Po :



Dziękuję ci że się  zgodzilaś (:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz