Stardoll i my
Metamorfozy
Stardoll i my
poniedziałek, 30 maja 2011
Metamorfoza wiktoreczka050
Przed :
Zbyt bardzo nie podobają mi się sztuczne rzęsy , ale u ciebie to ładnie wygląda . Oczy bardzo ładne i dobrze ustawione. Makijaż tez ładny .I zmieniłam fryzórkę .
Po :
Dziękuję ci że się zgodzilaś (:
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz