Stardoll i my
Metamorfozy
Stardoll i my
wtorek, 31 maja 2011
Metamorfoza ewa19390
Przed :
Bardzo ładny niebieskawy makijaż oczu . Fryzura zbyt nie przypada mi do gustu .Usta za wysoko , oczy mogą być . Zmieniłam fryzorę , która według mnie pasuje do twojej twarzy .
Po :
Thx ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz