Stardoll i my

wtorek, 31 maja 2011

Metamorfoza ewa19390

Przed :
Bardzo ładny niebieskawy makijaż oczu . Fryzura zbyt nie przypada mi do gustu .Usta za wysoko , oczy mogą być . Zmieniłam fryzorę , która według mnie pasuje do twojej twarzy .
Po :
Thx ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz