Stardoll i my
Metamorfozy
Stardoll i my
wtorek, 31 maja 2011
Metamorfoza mazina93
Przed :
Zbytnio nie podobają mi się kolczyk w brodzie , ale to kwestia gustu . Makijaż ładny. Tylko piegi bym albo dała jaśniejsze albo wogóle . Zmieniłam fryzórkę -wyglądasz w niej dziewczęco .
Po :
Dziękuje ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz