Stardoll i my

wtorek, 31 maja 2011

Metamorfoza mazina93

Przed : 
 Zbytnio nie podobają mi się  kolczyk w brodzie , ale to kwestia gustu . Makijaż ładny. Tylko piegi bym albo dała jaśniejsze albo wogóle .  Zmieniłam fryzórkę -wyglądasz w niej dziewczęco .


Po :

Dziękuje  ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz