Stardoll i my

piątek, 24 czerwca 2011

Metamorfoza CandyKimberly.

Przed :
Ładna lalka pod wizerunkiem Lady Gagi (:   . Postanowiłam więc się tego trzymać i dać dużo pieprzyków . Zmieniła makijaż , różowawy kolor ust . Dwa kolczyki nad i pod brwią . I zielonkawa soczewka na jednym oku  .I oczywiście fryz  na warkoczyki ^^
Po :

Proszę xDD

2 komentarze: