Stardoll i my

piątek, 24 czerwca 2011

Metamorfoza CzarnaZeberka

Przed :
 Ładna lalka tylko nie podoba mi się ten pieprzyk pod nosem  .Makijaż bardzo kolorowy i ładny .Zmieniłam fryzurę dla ss . I na jedno oko dałam czarne łezki . Makijaz tylko tym jednym kolorkiem - turkusowym .
Po :

Dzięki ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz