Stardoll i my
Metamorfozy
Stardoll i my
piątek, 24 czerwca 2011
Metamorfoza CzarnaZeberka
Przed :
Ładna lalka tylko nie podoba mi się ten pieprzyk pod nosem .Makijaż bardzo kolorowy i ładny .Zmieniłam fryzurę dla ss . I na jedno oko dałam czarne łezki . Makijaz tylko tym jednym kolorkiem - turkusowym .
Po :
Dzięki ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz