Stardoll i my

niedziela, 5 czerwca 2011

Metamorfoza KlawiaturaBlack

Przed :
Ogólnie masz ładną meldoll ;) . Lecz zbyt duża masz kolczyków . Zmieniłam makijaż i zmieniłam fryzurę . Dałam pieprzyka przy oku . I nie dałam różu na policzka .
Po :
Klaudio :*

2 komentarze: