Stardoll i my
Metamorfozy
Stardoll i my
niedziela, 5 czerwca 2011
Metamorfoza KlawiaturaBlack
Przed :
Ogólnie masz ładną meldoll ;) . Lecz zbyt duża masz kolczyków . Zmieniłam makijaż i zmieniłam fryzurę . Dałam pieprzyka przy oku . I nie dałam różu na policzka .
.
Po :
Klaudio :*
2 komentarze:
Oliwka545
21 czerwca 2011 23:09
Fajna
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Hoyden__
23 czerwca 2011 12:34
Dzia ;*
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Fajna
OdpowiedzUsuńDzia ;*
OdpowiedzUsuń