Stardoll i my
Metamorfozy
Stardoll i my
niedziela, 26 czerwca 2011
Metamorfoza Domiczek
Przed :
Pierwszy raz robię metamorfozę chłopakowi . Nie podoba mi się kolczyk w nosie a reszta ok . Zmieniłam fryzurę i kolor na czarny . Żółtawe pasemka i dwa pieprzyki pod okiem i na szyi .
Po :
Proszę Dominiku :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz