Stardoll i my
Metamorfozy
Stardoll i my
piątek, 24 czerwca 2011
Metamorfoza Beautydziunia1
Przed :
Bardzo ładna melldoll . Nie masz zbyt dużo kosmetyków , ale uporałam się z tym (: . Zmieniłam fryz , masz bardzo ładne usta lecz oczy nie podobają mi się .
Po :
Prosze ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz