Stardoll i my

wtorek, 31 maja 2011

Metamorfoza lilileapolly00

Przed :
Nic nie zmieniłam , gdyż nie mam zastrzeżeń co do  twojej meldoll . Makijaż bardzo fajny . Biżuteria też ładna.
Po :
Dziękuje kochana <3

2 komentarze:

  1. Cóż oczy krzywo pomalowane, ale to się każdemu zdarza :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrze pomalowałam , ale źle się zapisało .

    OdpowiedzUsuń